Misyon-Vizyon-Referanslar

HAKKIMIZDA


Etik değerlere bağlı kalarak; çağdaş, ülkemize yararlı, güvenilir istihdam kaynağı olan, sektöründe öncü ve yeniliklere imza atan bir firma olmak için gereken tüm nitelikleri barındırmak için uğraşıyoruz. Tüm projelerimizde düzenli, sistematik ve mühendislik kavramlarının bilincinde olan bir ekip ile hareket ediyoruz. Her geçen gün ekipmanımızı ve kadromuzu daha ileriye taşıyarak ülkemize daha fazla fayda sağlamak gayretindeyiz.Bulunduğumuz sektördeki tüm çalışanların bünyemizde bulunmak isteyeceği bir düzen içersindeyiz. Tüm projelerimizde hayati değerlerin yanısıra, ince detayları ve kullanılabilirliği artırmak için sistematik ve düşünceli davranıyoruz.Projelerimizi üretirken şeffaf ve yeterliliklere uygun hareket ediyoruz. Ermap Mühendislik olarak geleceğe yönelik, çağa uygun hareket ediyoruz.

Referanslarımız

TOKAT NİKSAR AT VE TİGH PROJESİ HAKKINDA

      1-) Tokat Niksar Ovası AT ve TİGH Projesi kapsamında bulunan Boğazbaşı Köyü içersinde ağaç sökümü ve tesviye işlemleri hava şartlarının el verdiği ölçüde devam etmektedir. Bununla beraber köyün yer teslim aşaması da sonlarına yaklaşmış bulunmaktadır.
      2-) Gürçeşme köyünde yer teslim çalışmaları bitmiştir. Bununla beraber hava şartları ve çiftçilerimizin ürün ekiminden dolayı yollarımızın figüre döküm çalışmasına da ara verilmiştir.
      3-) Haydarbey köyünde çiftçilerimizin ürün ekim talebinden dolayı yer teslim çalışması yapılmamış olup, tesviye çalışmaları da durdurulmuştur.
      4-) Yolkonak köyünde 1. askı itiraz süreci başlamıştır.

foto

BOLU AT VE TİGH PROJESİ HAKKINDA

2018 Ocak ayı ile beraber Bolu Dörtdivan AT ve TİGH projesi kapsamında bulunan ve aşağıda sıralanan köylerimizde 2. Askı süreçleri başlamıştır. Bu süreç dahilinde askıların asılma tarihinden itibaren itiraz dilekçe alım süreci 15 gündür.

2. Askı Sürecindeki Köylerimiz

  1. Doğancılar
  2. Kuruca
  3. Kargıbayramlar
  4. Çardak

  1. Seyitaliler
  2. Kılıçlar
  3. Adaköy
  4. Ömerpaşalar

foto