Misyon-Vizyon-Referanslar

HAKKIMIZDA


Etik değerlere bağlı kalarak; çağdaş, ülkemize yararlı, güvenilir istihdam kaynağı olan, sektöründe öncü ve yeniliklere imza atan bir firma olmak için gereken tüm nitelikleri barındırmak için uğraşıyoruz. Tüm projelerimizde düzenli, sistematik ve mühendislik kavramlarının bilincinde olan bir ekip ile hareket ediyoruz. Her geçen gün ekipmanımızı ve kadromuzu daha ileriye taşıyarak ülkemize daha fazla fayda sağlamak gayretindeyiz.Bulunduğumuz sektördeki tüm çalışanların bünyemizde bulunmak isteyeceği bir düzen içersindeyiz. Tüm projelerimizde hayati değerlerin yanısıra, ince detayları ve kullanılabilirliği artırmak için sistematik ve düşünceli davranıyoruz.Projelerimizi üretirken şeffaf ve yeterliliklere uygun hareket ediyoruz. Ermap Mühendislik olarak geleceğe yönelik, çağa uygun hareket ediyoruz.

Referanslarımız

TOKAT NİKSAR BOĞAZBAŞI KÖYÜ TAPU TESLİM TÖRENİ

Çalışmalarda sona yaklaştığımız Tokat Niksar AT ve TİGH Projesi işi kapsamında tescil çalışmalarını bitirdiğimiz Boğazbaşı köyünün tapu dağıtımı töreni Genel Müdür Yardımcımız Faruk Fıratoğlu, Arazi Toplulaştırma Bölge Başkanı Sinan Demirbaş, Bölge Müdürümüz Nazmi Koçak, Bölge Müdür Yardımcısı Serkan Kaman, Toplulaştırma Şube Müdürü Mükerrem Öğüt, 72. Şube Müdürü Ali Çetinkaya, Başmühendis Ali Taşpınar ve Kontrol Mühendislerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. Yapılan törende firmamız yönetim kurulu başkanı Erol Şentürk'te katılım sağlamıştır.

Devamı...

Tokat Niksar AT ve TİGH Boğazbaşı Köyü Tapu Teslim Töreni

BOLU AT VE TİGH PROJESİ HAKKINDA

2018 Ocak ayı ile beraber Bolu Dörtdivan AT ve TİGH projesi kapsamında bulunan ve aşağıda sıralanan köylerimizde 2. Askı süreçleri başlamıştır. Bu süreç dahilinde askıların asılma tarihinden itibaren itiraz dilekçe alım süreci 15 gündür.

2. Askı Sürecindeki Köylerimiz

  1. Doğancılar
  2. Kuruca
  3. Kargıbayramlar
  4. Çardak

  1. Seyitaliler
  2. Kılıçlar
  3. Adaköy
  4. Ömerpaşalar

foto